Gizlilik ve Koşullar

Kisisel Bilgilerinizin Gizliligi

Yüksel Sucukları  yukselsucuklari.com Internet magazasinda, üyelik taahhütnamemizde belirtildigi gibi kisisel bilgileriniz gizlidir ve 3.sahislarla paylasilmaz. Üye olurken ilettiginiz bilgilerin tamami güvenlik duvari korumasi altinda saklanmaktadir. Kart bilgileriniz ise sistemlerimizde kesinlikle tutulmaz.

2048 bit Genisletilmis Sifreleme Teknolojisi

Siparisinizi tamamlarken girdiginiz kredi karti bilgileri 2048 bitlik EV (Extended Validation) adi verilen genisletilmis dogrulamaya sahip SSL teknolojisi ile sifrelenerek gönderilir. Bu teknoloji sadece yüksek güvenlik testlerinden geçebilen firmalarin kullanimina açilir.

3D Güvenlik Sistemi

Internet magazamizdaki diger bir güvenlik seçenegi ise 3D Secure olarak adlandirilan Üç Boyutlu Güvenlik sistemidir. Kredi karti ödeme altyapilarini saglayan Visa ve Mastercard sirketleri tarafindan kabul görmüs 3D Güvenlik sistemini seçtiginiz takdirde, kredi kartini veren bankanin güvenli dogrulama ekranina yönlendirileceksiniz. Açilan bu ekranda kart sahibi olarak size sorulacak dogrulama sifresini girmeniz gereklidir.